Vega Dent Diş Polikliniği MENU Vega Dent Diş Polikliniği

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı kliniğimizde farklı uzman hekimler tarafından yapılan tedavilerin bütünüdür. Gülüş tasarımı kişinin estetik, parlak bir gülüş yakalamasından öte sağlıklı bir ağız yapısı kazanması demektir. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı kliniğimize genel olarak gülüşünden rahatsızlık duyan, istediği gibi gülemeyen hastalarımız başvurmaktadır. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı kliniğimizin uzman hekimleri tarafından tüm bu engeller doğru ve hızlı bir tedavi ile çözüme kavuşturulmakta. Kişinin doğal ve içten gülememesi psikolojik olarak olumsuz etkilemekte. Buna göre çoğu insan dişlerinde yaşadığı problemlerden dolayı gülümsemekten çekinir, dişlerinin görünmemesi için yoğun çaba sarf etmekte ve kişi zamanla kendini sosyal ortamlardan soyutlar. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı hekimlerimiz sizleri hem ağız ve diş sağlığında tüm rahatsızlıklarınızı tedavi ediyor hem de sizlerin artık sosyal hayatınızı olumsuz etkileyen ağız problemlerinizi uygun fiyata çözüme kavuşturuyor.

 Yeşilbayır Gülüş Tasarımı 

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  kliniğinde uygulanan tedaviler sonucunda sağlıklı bir ağız yapısına sahip olan kişiler aynı zamanda kendilerini psikolojik olarak da iyi hissetmektedir. Bu nedenle sağlıklı ve estetik bir gülüş elde etmek oldukça önemli olmaktadır. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı ağız ve diş sağlığını sağlarken aynı zamanda içten ve doğal gülüşlerin kapısını da açmakta. Günümüz gelişen teknoloji ile Smile desing olarak da bilinen diş estetiği teknolojileri ile kişi uyumlu diş yapısı, beyaz, orantılı ve çene yapısının yüz hatları ile uyumluğu sonucunda mükemmel bir sonucu kavuşmaktadır.

Yeşilbayır Gülüş Estetiği

 

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  kişinin gülüşünü oluşturan bütün etkenlerin uyum içerisinde ve sağlıklı olmasıdır. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  bireyin gülüş içerisinde diş, diş eti, dudak, ağız ve yanaklardan oluşan kompleks bir oluşumun olması veya görünmesi gereken formudur. Bu durumda diş sağlığı için kişinin kırık, eksik, çapraşıklığın ve renk deformasyonlarının öncelikli olarak tedavi edilmesi gerekmektedir. .

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı 

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı uzman hekimlerin uygulamaları ile kişinin gülüş hatlarında dudak, ağız, yanak ve diş, diş etlerinde uyum ve sağlıklı bir ideal forma kavuşması amaçlanmaktadır. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  ve Yeşilbayır Gülüş Estetiği ve tüm bu işlemlerle kişinin gülme esnasında öne çıkan diş ve diş etlerinde çıkan problemleri tedavi etmekte bu sayede kişi gülüş yapısı ile alakalı sorunlarında dolayı kalitesiz bir yaşamı benimsemeyecek ve mutluluğunu gizlemek zorunda kalmayacaktır. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı olarak sizler kendiniz ile barışık ve toplumla uyum sağlamanın en büyük etkenlerinden olan gülümseme eylemini içiniz rahat bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Ağız ve diş sağlığı için Yeşilbayır Gülüş Tasarımı bireylerin mental sağlığının tamamı ile ilgilenmektedir. 

 

Gülüş Tasarımı Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı her kişi kendine özgü diş yapısı, dudak yapısı ve yüz yapısına sahiptir. Bu nedenle gülüş tasarımı belli bir kalıp almış tedavi yöntemi değildir. Kişinin kendine has karakteristik yüz özellikleri olmakta. Bu bağlamda Yeşilbayır Gülüş Tasarımı yapılırken kişilerin sahip olduğu yüz hatları göz önünde bulundurularak kişinin istekleri doğrultusunda bir Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  tedavi yöntemi belirlenir.

Gülüş Tasarımında Hangi Uygulamalar Yapılır?

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı kliniğine gelen kişiler sadece rahatsız olduğu durumun giderilmesini talep etmekte fakat bunun yanı sıra Yeşilbayır Gülüş Tasarımı da bulunan uzman hekimlerimiz iki önemli sonuca odaklanmakta. Bunlar hastanın ilk önce sağlıklı bir ağız yapısına sahip olması daha sonra hastanın Gülüş Estetiği yesilbayir görünümüne kavuşmasıdır. Bu bağlamda günümüzün tüm imkanları ve modern teknolojinin faydalarında yararlanılmaktadır.

Bu çerçevede Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  tedavi uygulamalarında yer alan adımlar aşağıda verilmiştir;

 • Ön dişlerin aynı yükseklikte ve genişlikte olması
 • Diş beyazlatma
 • Dişteki çarpıklığı tedavisi
 • Kişide diş eti – diş oranının olması gereken seviyeye getirilmesi
 • Dişlerin bakımı ve güçlendirilmesi
 • Gülüşün dudak yüz yapısına uyumlu hale getirilmesi
 • Dişte oluşan çürük diş ve diş eti hastalığı gibi sorunların giderilmesi
 • Yüzün daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşturulması

Tedavi Süreci Nasıl İlerliyor

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  uzman diş doktorları tarafından kliniğimize başvuran kişiler ilk önce detaylı şekilde muayeneye alınmaktadır. Daha sonra hastanın şikayetleri alınıp nasıl bir Yeşilbayır Gülüş Tasarımı   istediği ayrıntılı şekilde rapor edilmektedir. Aynı zamanda  hekimleri sürecin nasıl ilerlemesi gerektiği ve doğru tedaviye karar vermektedir. Burada bahsedilen gibi Gülüş Tasarımın net bir prosedürü bulunmamakla beraber temel olarak süreç aşağıda verilen şekilde ilerlemektedir.

Kişinin ağız ve yüz karakteristik özelliklerinin belirlenmesi

Kişin ağız, dudak ve yüz yapısının ayrıntılı incelenmesi

Kişinin taleplerinin ve fizyolojik özelliklerinin de göz önünde bulundurulduğu gülüş tasarım planlama aşaması

3 boyutlu son teknoloji imkanları ile fotoğraf, video gülüş tasarımının simüle edilmesi

Tedavide hangi uygulamaların yapılması gerektiğine karar verilmesi ve tedaviye başlanması

 Yeşilbayır Gülüş Tasarımı Fiyatları bireyin gerekli olan tedavi yöntemi ve beklentisini karşılayabilecek dental tedavilerin hangileri olduğuna ve tedavilerin içeriğine göre farklılık gösterebilmektedir. Burada fiyatı belirlen unsur Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  kliniğine başvuran kişinin taleplerinin incelenip ona göre tedavi yönteminin belirlenmesi etkin olmaktadır.  Ayrıca herkesin ağız ve diş yapısı problemleri farklılık göstermekle beraber tedavi yöntemleri de farklılık arz etmektedir. Buna bağlı olarak da tedavi fiyatı belirlemektedir. Buna göre Gülüş Estetiği Yesilbayir başvuran hastalarımızın estetik kişiler arası farklılık göstermekte buda fiyatın belirlenmesini imkansız kılmaktadır. Fakat fiyat noktasında Tük Diş Hekimleri Birliği ‘nin belirlemiş olduğu fiyat aralıkları sitede mevcuttur.

 

Yeşilbayır Gülüş Tasarımı Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kişinin istediği şikayetleri üzerine uygulanan tedavilerin bütünü olan gülüş tasarımı oldukça önemli bir süreç olmakta ve bu nedenle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Kişinin psikolojik olarak tedavilerin uzun sürme ihtimaline karşı hazırlıklı olması

Doktorunuzun söylemiş olduğu tedavi planı, süreci ve sonrası ile ilgili yapılması gerekenlere muhakkak uyulması gerekmekte.

Düzeli olarak doktor kontrolünün yapılması

Tedavi sürecinde sabırlı olmak.

Karşılaşacağınız herhangi bir problemde zaman kaybetmeden hekiminize başvurun

Uygulanan Tedaviler

Laminate Veneer (Yaprak Porselen) Tedavisi Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  en çok tercih edilenlerden olan Yaprak porselen tedavisi dişinizde herhangi bir aşındırma yapmadan dişlere uygulanan 0.1-0.2 mm kalınlığındaki bir kaplama tedavisidir. Yaprak Porselen tedavisinde bazı durumlarda minimal de olsa aşındırma gerekmektedir. Bu tedavinin uygulamadan önce gülüş tasarımı ayrıntılı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir. Bu uygulamada önemli noktalardan biri daha az aşındırmalarda diş kaybının önlenmesidir.  Yaprak porselen ile diş kaybını en aza indirgemekte ve bazı bölgelerde aşındırma yapmamaktadır. Ayrıca tedavi sonrasını hasta WaxUp ve MockUp aşamalarında görebilir ve tedaviye karar verme konusunda yardımı olmaktadır.

Kron kaplama uygulaması gülüş tasarımında yine çokça uygulanan bir tedavi çeşidi olmaktadır.  Bu uygula Laminate Veneer’den farklı olarak diş kısmının tamamına yapılır. Bu tedavi genelde dişte tutuculuk, kapasitesi düşük dişlerde uygulanmaktadır. Tam seramik gibi kaplam tercih edilen materyallerdir. Ayrıca korp kaplama genellikle aşağıda verilen durumlarda tercih edilmekte.

 • Şeffaf Diş Telleri ve Şeffaf plak Tedavisi
 • Gülüş Estetik Hedefli Tedavilerde
 • Yeterli Diş Desteğinin Olmadığı
 • Büyük Bir Dolguyu Tedavisi İçin
 • Zayıf Dişlerin Kırılmasını Önleme Amaçlı

Kompozit Lamina (Bonding)  Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  kliniğine genellikle başvuran kişilerde ön dişlerin bulunduğu bölgede rahatsızlıklar Yeşilbayır Gülüş Estetiği tedavisi  gerektirmektedir. Yeşilbayır Gülüş Estetiği önemli bir tedavi olmakla beraber ön dişlerde uygulaması gerekli olmakla beraber kalıtımsal Yeşilbayır Gülüş Tasarımı estetik sorunları onarmak için tercih edilen bir estetik diş hekimliği yöntemidir. Ayrıca Yeşilbayır Gülüş Tasarımı  hekimleri dişte oluşan istenmeyen renklenmelerin tedavisi içinde tercih edilmektedir. Yeşilbayır Gülüş Tasarımı. Sağlık Bakanlığı

Sıkça Sorulan Sorular

Gülüş tasarımı fiyatı ne kadar?

Gülüş tasarım fiyatları hangi dişllerde ve kaç dişte işlem yapılacağına göre değişmektedir. Gülüş tasarımı fiyatları ortalama olarak 1500-3000 TL arasında değişmektedir. Daha net fiyat almak için bizi arayarak yaptırmak istediğiniz tedaviyi belirterek hizmet alabilirsiniz.

 

Gülüş tasarımı kimlere uygulanır?

Gülüş tasarımı tedavisi her yaştan insanlara uygulanmaktadır. İnsanların yüz hatları zamanla değişmektedir. Dudak biçimine göre diş tasarımı yapılmaktadır. Dş tasatımı dişlerin sağlıklı görüntüsü için önemli etkisi bulunmaktadır.

 

Gülüş tasarımı nasıl yapılır?

Gülüş tasarımı yapılmadan önce kişinin ağız içi ve ağız dışı görüntüleri alınmaktadır. bu görüntüler sayesinde diş ölçüleri alınmaktadır. Gülüş estetiği yapılırken dişlerin esteik durumu değerlendirilerek yapılmaktadır.

 

Harita

Yol Tarifi Al
Etiketler

#Yeşilbayır Gülüş Tasarımı

#Mamak Yeşilbayır Gülüş Tasarımı

İletişim Formu
Vega Dent Diş Polikliniği Vega Dent Diş Polikliniği
(0312) 373 13 14